21.1 C
Rzeszów
czwartek, 20 czerwca, 2024

Wyrok za wypadek w Jamnicy

REKLAMA

Zakpił z ludzkiego życia. Wtedy, tam na drodze, nie liczył się z nikim i z niczym. Nie dość, że był kompletnie pijany, to jeszcze popisywał się brawurową jazdą. Doprowadził do wypadku, w którym życie straciło młode małżeństwo. Grzegorz G. nie zdobył się nawet na zwykłe: „Przepraszam”.

14 lat więzienia, dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów, 300 tys. zł zadośćuczynienia dla trzech synów ofiar – to kara jaką dziś w Stalowej Woli wymierzył sąd Grzegorzowi G. (39), który w 2021 r. w Jamnicy swoim audi S7 zderzył się z audi, którym podróżowało małżeństwo z dzieckiem.

Małżeństwo wracało z 3-latkiem ze szpitala. Nie miało szans, aby uniknąć wypadku. Zginęło na miejscu. Grzegorz G. jechał co najmniej 120 km/h, wyprzedzał na zakręcie i na podwójnej ciągłej. Miał prawie 3 promile i był pod działaniem leku, po którym nie wolno prowadzić. Mężczyzna nie przyznał się do winy i nigdy nie przeprosił za tragedię. Wyrok jest nieprawomocny.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj