23.4 C
Rzeszów
niedziela, 19 maja, 2024

Magdalena straciła w wypadku rodziców. Sama została ciężko ranna. Sprawca usłyszał wyrok

REKLAMA

23-letni Adrian C. wracał pijany z imprezy. O świcie, 27 grudnia 2020 r. we wsi Blizne (pow. brzozowski) zjechał swoją hondą na przeciwny pas i staranował skodę, którą małżeństwo odwoziło do Rzeszowa na pociąg swoją ukochaną córkę. Magdalena (24 l.) została ciężko ranna, jej rodzice zginęli na miejscu. Teraz w tej sprawie zapadł wyrok. Sprawca tragedii został skazany na 9,5 roku więzienia i otrzymał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Mężczyzna dotąd odpowiadał z wolnej stopy. W dniu ogłoszenia wyroku został aresztowany.

Magdalena spędziła w rodzinnym domu pod Soliną w Bieszczadach święta, a potem chciała wrócić do Wrocławia. Tam mieszkała, skończyła studia, pracowała w hotelu, niedawno założyła też własną firmę.

Ale radosne chwile wśród bliskich, a także wszystkie plany zostały brutalnie przerwane.

Zło czaiło się na drodze. Była godz. 4:37 kiedy w skodę, którą podróżowała rodzina z ogromną prędkością wjechała honda. Auta zostały kompletnie rozbite.

Rodzice młodej kobiety – 60-letni tata, który kierował skodą oraz 54-letnia mama – zginęli na miejscu. W wypadku zginął też pies 24-latki. Ona sama została ciężko ranna. Doznała licznych złamań i obrażeń wielonarządowych. W internecie organizowano zbiórki na rehabilitację kobiety.

Sprawcy wypadku dopiero po wielu miesiącach postawiono zarzuty. Śledczy otrzymali badania krwi młodego kierowcy. Mężczyzna miał 1,17 promila alkoholu. Podejrzany 23-latek też został ranny, ale opuścił szpital i leczył się w warunkach domowych.

Adrian C. w czasie śledztwa nie przyznał się do zarzucanego mu czynu i odmówił składania wyjaśnień. Sąd skazał go na 9,5 roku więzienia. Nakazał też tymczasowe aresztowanie.

Wyrok nie jest prawomocny.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj