23.9 C
Rzeszów
niedziela, 19 maja, 2024

Kiedy pada deszcz, dochodzi do tragedii. Kolejny wypadek na zakręcie śmierci

REKLAMA

Który to już raz? Dwudziesty? Trzydziesty? Zwłaszcza podczas deszczowej pogody na zakręcie w Wyżnem dochodzi do wypadków. To najbardziej fatalny punkt na podkarpackim odcinku drogi krajowej nr 19. W poniedziałek znów było tu bardzo groźnie.

W poniedziałek – 23 sierpnia ciężarowy daf z Białorusi zderzył się z oplem corsa. Dwie osoby, które podróżowały osobówką trafiły do szpitala.

Według policjantów kierowca opla, 64-letni mężczyzna jadąc w kierunku Barwinka, nieoczekiwanie zjechał na przeciwny pas ruchu. Doszło do zderzenia z tirem. Siła zderzenia była tak duża, że samochód osobowy został odrzucony poza jezdnię.

Obrażenia odnieśli kierowca i pasażerka opla. Zostali oni przetransportowani do szpitala. Ciężarówka znalazła się w rowie. Szoferowi nic się nie stało.

Zakręt w Wyżnem to szczególnie niebezpieczny odcinek drogi nr 19. Już kilka lat temu – po interwencjach mieszkańców – pojawiły się nowe znaki i ostrzeżenia o wypadkach. Jest też radar. Drogowcy zrobili bardziej chropowatą jezdnię, aby zapobiec poślizgom. Okazuje się, że nadal łatwo stracić w tym miejscu kontrolę nad pojazdem.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj