12.3 C
Rzeszów
czwartek, 13 czerwca, 2024

Seria groźnych wypadków w regionie. Auto przejechało po 50-latku

REKLAMA

Do tragicznego wypadku doszło Zadąbrowie pod Przemyślem. Samochód przejechał 50-latka, który leżał na jezdni. To nie jedyna groźne zdarzenie drogowe w regionie. Ucierpieli też rowerzyści – wśród poszkodowanych jest 10-lernia dziewczynka.

Śmiertelny wypadek wydarzył się w czwartek (15/07) w Zadąbrowiu. Około godz. 22 audi na nieoświetlonym odcinku drogi najechało na mężczyznę, który – według ustaleń policji – leżał na jedni. Ofiara zginęła na miejscu. Okazało się, że był to mieszkaniec miejscowości.

Samochodem kierował 18-latek. Nic mu się nie stało. Ustalono, że był trzeźwy.

Opublikowany przez Ochotnicza Straż Pożarna w Orłach Piątek, 16 lipca 2021

Ranne dziecko

W czwartek w Słotowej pod Dębicą doszło do potrącenia 10-letniej dziewczynki na rowerze. Uderzył w nią samochód alfa romeo, którym kierował 18-latek. Poszkodowane dziecko trafiło do szpitala w Tarnowie. Kierowca był trzeźwy. Policja dokładnie bada przebieg zdarzenia.

Rowerzysta wpadł pod auto

W Dąbrówkach w powiecie łańcuckim ciężko ranny został 30-letni rowerzysta. Do wypadku doszło na drodze między Czarną a Białobrzegami.

Fiatem panda kierowała 23-letnia mieszkanka gminy Białobrzegi, a drogą gruntową poruszał się natomiast 30-letni rowerzysta. Jak ustalili policjanci, to właśnie kierujący jednośladem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i z drogi podporządkowanej wyjechał wprost pod nadjeżdżający samochód. Nieprzytomny rowerzysta trafił do szpitala.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj