14.4 C
Rzeszów
niedziela, 24 września, 2023

Seria potrąceń pieszych w regionie. Ranne dwie nastolatki i 5-latek

REKLAMA

Jesień to najgorszy okres dla pieszych. Najczęściej stają się ofiarami wypadku. Ostatnie godziny na Podkarpaciu to potwierdzają. Lubaczów, Dębica, okolice Krosno. Tu doszło do groźnych potrąceń.

Na ul. Unii Lubelskiej w Lubaczowie kobieta kierująca oplem potraciła 5-letniego chłopca, który ze swoją mamą, przechodził przez przejście dla pieszych. Dziecko zostało przewiezione do szpitala. Na szczęście obrażenia jakich doznał 5-latek nie były poważne.

47-letnia kierująca została przebadana na zawartość alkoholu. Była trzeźwa. Funkcjonariusze zatrzymali jej prawo jazdy.

17-latka została potrącona na przejściu na ul. Nosala w Dębicy. Dziewczyna wpadła pod mitsubishi colt, którym kierował 64-letni dębiczanin. Ranna młoda mieszkanka Żyrakowa została przetransportowana do szpitala w Rzeszowie.

19-letnia kobieta ucierpiała w Moderówce w powiecie krośnieńskim. Po wyjściu z autobusu, przechodziła na drugą stronę ulicy. Nagle wpadła pod peugeota. Poszkodowana została przetransportowana do krośnieńskiego szpitala. Na szczęście obrażenia, jakich doznała, nie zagrażają jej życiu.

Policja apeluje o rozwagę na drogach. Kierowcy zbliżając się do przejścia, albo przystanku, na którym zatrzymał się autobus, powinni zachować szczególną ostrożność.

Zobacz też:

Dramat na przejściu przy dworcu PKS. Zginęła emerytowana nauczycielka

63-latka potrącona w Lubzinie

O włos od tragedii. Dziecko zadławiło się cukierkiem na cmentarzu

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA