1.5 C
Rzeszów
sobota, 2 grudnia, 2023

Seria wypadków na śliskiej drodze. Życie straciły dwie osoby. Kilka zostało rannych

REKLAMA

Warunki zimowe dają się we znaki kierowcom. Piątek i sobota to krytyczne dni na drogach. Na wielu z nich zalega śnieg, lód i było ślisko. W regionie doszło do dwóch tragedii. Zanotowano też liczne stłuczki.

W piątek (3 lutego) doszło do tragedii w Górze Motycznej pod Dębicą. Kierowca ciężarówki (29-latek z powiatu rzeszowskiego) na zakręcie wpadł w poślizg. Tir znalazł się w rowie, a w jego bok uderzył peugeot z obywatelami Ukrainy. Zginęła 67-letnia pasażerka. Kierowca (46 l.) został ranny.

Śmiertelny w skutkach był również sobotni (4 lutego) wypadek w Wiązownicy w powiecie jarosławskim. 77-letni seniorka kierowała fiatem seicento. Nagle straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się czołowo z mazdą. 77-latka zginęła na miejscu. Ofiara jechała z pieskiem. Wystraszonym zwierzakiem zaopiekowała się kobieta, mieszkająca w pobliżu miejsca wypadku.

Do groźnego zderzania doszło także w Przeworsku. Osobowe auto zderzyło się z autobusem. Dwie osoby zostały ranne i trafiły do szpitala.

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj