23.4 C
Rzeszów
niedziela, 19 maja, 2024

Seria wypadków na śliskiej drodze. Życie straciły dwie osoby. Kilka zostało rannych

REKLAMA

Warunki zimowe dają się we znaki kierowcom. Piątek i sobota to krytyczne dni na drogach. Na wielu z nich zalega śnieg, lód i było ślisko. W regionie doszło do dwóch tragedii. Zanotowano też liczne stłuczki.

W piątek (3 lutego) doszło do tragedii w Górze Motycznej pod Dębicą. Kierowca ciężarówki (29-latek z powiatu rzeszowskiego) na zakręcie wpadł w poślizg. Tir znalazł się w rowie, a w jego bok uderzył peugeot z obywatelami Ukrainy. Zginęła 67-letnia pasażerka. Kierowca (46 l.) został ranny.

Śmiertelny w skutkach był również sobotni (4 lutego) wypadek w Wiązownicy w powiecie jarosławskim. 77-letni seniorka kierowała fiatem seicento. Nagle straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się czołowo z mazdą. 77-latka zginęła na miejscu. Ofiara jechała z pieskiem. Wystraszonym zwierzakiem zaopiekowała się kobieta, mieszkająca w pobliżu miejsca wypadku.

Do groźnego zderzania doszło także w Przeworsku. Osobowe auto zderzyło się z autobusem. Dwie osoby zostały ranne i trafiły do szpitala.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj