24 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Po wypadku kierowca auta odjechał. Po chwili jednak zmienił zdanie

REKLAMA

W Krościenku Wyżnym pod Krosnem 65-letni motorowerzysta doznał ciężkich obrażeń ciała w wyniku zderzenia z oplem. Kierowca samochodu odjechał, ale po chwili jednak wrócił na miejsce wypadku. Okazało się, że nie był trzeźwy.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 18 czerwca około godz. 19. Policjanci wstępnie ustalili, że 65-letni motorowerzysta wykonując manewr skrętu w lewo, nie zauważył, że w tym czasie wyprzedza go kierowca opla. Doszło do zderzenia.

– Kierujący oplem, obawiając się konsekwencji, nie zatrzymał się i odjechał. Chwilę później, powrócił jednak na miejsce wypadku, szczegółowo opisując jego przebieg – informuje w komunikacie prasowym Komenda Miejska Policji w Krośnie.

65-latek doznał poważnych obrażeń i został przetransportowany do krośnieńskiego szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 39-latek kierujący oplem miał około 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy.

Prowadzone postępowanie ma rozstrzygnąć, który kierowców ponosi odpowiedzialność za wypadek.

303 242263
Motorower, który brał udział w zderzeniu | Fot. KMP Krosno

Zobacz też:

Kraksa lamborghini pod Rzeszowem. Takie auto kosztuje 2 miliony!

Tankuj i płacz. Dlaczego tak drożeje paliwo? Czy jest szansa na spadek cen?

Dostałeś mandat, zapłacisz drożej za OC

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj