15.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Uniknął zderzenia ze zwierzęciem, ale przejechał człowieka

REKLAMA

To był bardzo dziwny wypadek i nieszczęśliwy zbieg okoliczności. 29-latek ratował się przed zderzeniem ze zwierzęciem. Skręcił na lewy pas ruchu. Wtedy jego auto przejechało leżącego na jezdni człowieka. 42-letnia ofiara nie miała szans – zginęła na miejscu.

Do tragedii doszło w Zachwiejowie pod Mielcem. Z informacji policji wynika, że kierowca citroena berlingo jechał przez las. Szofer został zaskoczony przez zwierzę, które nagle wbiegło na jezdnię. Żeby uniknąć zderzenia, odbił na lewy pas, gdzie najechał na leżącego na jezdni mężczyznę.

Kierujący citroenem podjął reanimację, którą przejęły potem skierowane na miejsce służby ratunkowe. Mimo wysiłków ratowników życia poszkodowanego nie udało się uratować. Policjanci ustalili tożsamość ofiary, to 42-letni mieszkaniec gminy Padew Narodowa.

Sprawę wyjaśniają policja i prokuratura.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj