16 C
Rzeszów
czwartek, 23 maja, 2024

Wypadek w Soninie. Chciał pomóc, sam został ranny

REKLAMA

Do nietypowej kraksy doszło w Soninie w powiecie łańcuckim. 24-letni kierowca zauważył upadek emerytki. Gwałtownie zahamował i wtedy w tył jego auta uderzył jadący za nim samochód.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek. 24-latek kierował renault. Nagle zauważył straszą kobietę, która przewróciła się na chodniku. Zatrzymał się gwałtownie, aby jej pomóc. Jadący za nim oplem 43-latek nie zdążył wyhamować. Mieszkaniec powiatu przeworskiego z wielką siłą uderzył w tył renault.

Oba auta zostały poważnie rozbite. Do szpitala trafił 24-latek, kierujący renaultem. Ratownicy udzielili również pomocy seniorce, która zasłabła na chodniku. W chwili zdarzenia obaj kierowcy byli trzeźwi.

– Na miejscu wypadku policjanci wykonali oględziny i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia – informuje sierżant sztabowy Wojciech Gruca, oficer pasowy Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj