12.3 C
Rzeszów
czwartek, 13 czerwca, 2024

Wjechał motorem w matkę i dwoje dzieci. Nie miał prawa jazdy

REKLAMA

Mrożące krew w żyłach sceny rozegrały się na ulicy Kościuszki w Sanoku. Młodzieniec na motorowerze popisywał się brawurową jazdą. Nagle stracił panowanie nad motorem, przebił łańcuch na poboczu i wpadł na ludzi idących chodnikiem. Potrącona została matka oraz dwoje jej małych dzieci, w tym jedno, które było w wózku.

Według ustaleń policjantów, kierowca motoroweru wyprzedzał sznur samochodów. W pewnej chwili stracił panowanie nad swoim pojazdem. Przerwał łańcuch odgradzający jezdnię od chodnika, uderzył w zaparkowanego opla, a następnie wjechał w pieszych – dwie kobiety i dwoje małych dzieci. Motorower zatrzymał się na ścianie budynku.

Na miejscu zaroiło się od karetek pogotowia. Do szpitala przewieziono wszystkich uczestników zdarzenia. Na szczęście okazało się, że 4-letniej dziewczynce, niespełna rocznemu chłopcu i ich 32-letniej mamie nic poważnego się nie stało. Ranna została 58-letnia piesza, doznała urazu ręki. Kierujący motorowerem, 21-letni mieszkaniec Sanoka, nie odniósł poważniejszych obrażeń.

– Mężczyzna był trzeźwy, pobrano od niego krew do badań na obecność środków odurzających.
Okazało się, że nie miał uprawnień do kierowania pojazdami, ponieważ zostały mu one cofnięte przez starostę w lutym tego roku. Powodem było spowodowanie wypadku w okresie 2 lat od wydania mu po raz pierwszy prawa jazdy – informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sanoku.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj