20 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Wymuszone zderzenie. Wśród rannych niemowlę

REKLAMA

W Ryszkowej Woli w powiecie jarosławskim 61-latka kierująca oplem nie ustąpiła pierwszeństwa. Doszło do zderzenia z renault. 38-letnia pasażerka renault z 5-miesięcznym dzieckiem zostali przewiezieni do szpitala.

Do wypadku doszło w środę, 13 października przed godz. 13. Policjanci ustalili, że błąd popełniła 61-letnia mieszkanka gminy Wiązownica, Kierując oplem i wykonując manewr skrętu w lewo, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu renault, który prowadził 41-letniemu mieszkaniec powiatu lubaczowskiego. W wyniku zderzenia renault zjechało do przydrożnego rowu, gdzie samochód dachował.

38-letnia pasażerka renaulta wraz z 5-miesięcznym dzieckiem zostali przewiezieni do szpitala. Kierujący pojazdami nie potrzebowali pomocy medycznej. Badanie wykazało, że byli trzeźwi.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj