10.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Wypadek w Rudnej Małej. 38-latek zginął przez sarnę

REKLAMA

Tragiczny wypadek na krajowej drodze nr 9 w Rudnej Małej koło Rzeszowa. W poniedziałek, 3 stycznia około godz. 13:40 w okolicy zjazdu w kierunku portu lotniczego w Jasionce doszło do zderzenia z sarną.

Według wstępnych ustaleń policji, zwierzę nagle wbiegło na drogę i najpierw uderzyło w radiowóz Inspekcji Transportu Drogowego. Następnie odbiło się się od pojazdu ITD i z wielką siłą uderzyło w jadące z przeciwka osobowe volvo. Kierowca volvo – 38-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego – zginął na miejscu. Jego auto bezwładnie przejechało jeszcze pewien odcinek. Wpadło na poboczu i zatrzymało się na betonowym ogrodzeniu.

Dokładne okoliczności wypadku wyjaśnia policja. Zbadano stan trzeźwości 44-latka z ITD, który kierował radiowozem. Funkcjonariusz był trzeźwy.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj