10.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Zdradliwa droga o świcie. Kobieta była zaskoczona

REKLAMA

Pierwsze dni Nowego Roku zaskakują wiosennymi temperaturami, ale w nocy i rankiem trzeba liczyć się z lokalnymi przymrozkami. Zaskoczona była 53-latka, która wpadła w poślizg swoim citroenem.

Do wypadku doszło 2 stycznia o godz. 6 rano w Osobnicy w powiecie jasielskim. Kierująca citroenem straciła panowanie nad pojazdem i zjechała z drogi uderzając w betonowy przepust.

Według ustaleń policjantów, kobieta najprawdopodobniej na śliskiej nawierzchni straciła panowanie nad samochodem. Auto przewróciło się na bok.

W wypadku ucierpiała kierująca samochodem 53-latka. Z obrażeniami została zabrana do jasielskiego szpitala.  

– Apelujemy do wszystkich kierujących o rozwagę i szczególną

ostrożność. Dostosujmy prędkość do warunków ruchu, pamiętajmy, że w okresie zimowym jezdnie często są zmrożone i śliskie.  Zwolnijmy i dajmy sobie więcej czasu na reakcję – uczula komisarz Piotr Wojtunik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj