28.3 C
Rzeszów
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Zmiażdżone samochody i trzy osoby w szpitalu

REKLAMA

Siła zderzenia była ogromna. Auta wypadły poza drogę. W zmiażdżonych pojazdach uwięzione zostały trzy osoby. Wszystkie trafiły do szpitala.

Do groźnego wypadku doszło w środę – 20 kwietnia w Nienadowej na drodze z Przemyśla do Dubiecka.

Z ustaleń policjantów wynika, że renault z przyczepką podróżowali dwaj mieszkańcy powiatu przemyskiego. 46-letni kierowca stracił panowanie nad pojazdem. Zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym audi A4.

W wyniku wypadku ranne zostały trzy osoby: kierujący i pasażer renaulta oraz kierująca audi, 30-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego.

Pasażer renaulta, 25-letni przemyślanin, został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Rzeszowie. Natomiast kierowcy pojazdów zostali przewiezienie do przemyskiego szpitala. Kierowca renault w trakcie zdarzenia był trzeźwy, a od kierującej audi A4 została pobrana krew do badań.

Zobacz też:

Koszmar na przejeździe. Zginęło małżeństwo. Ich dziecko trafiło do szpitala

Przez niego zginął niewinny motocyklista

Auto na zielonej granicy. Kierowca spieszył się do dziewczyny

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj