13.3 C
Rzeszów
niedziela, 16 czerwca, 2024

Pędził dostawczakiem na czołówkę. W wypadku ucierpiała kobieta

REKLAMA

Czołowe zderzenie w Małówce w powiecie strzyżowskim. Policjanci ustalili, że to kierowca dostawczego peugeota boxera popełnił fatalny błąd. Z nieznanych przyczyn zjechał nagle na przeciwny pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z seatem ibiza. W wypadku poważnie ranna została 42-latka, która kierowała osobowym autem.

Do zdarzenia doszło 20 listopada około godz. 16 na drodze krajowej nr 19. Kierowca peugeota jadąc w kierunku Rzeszowa doprowadził do zderzenia z seatem ibiza. Osobowe auto wpadło do rowu. W zmiażdżonej kabinie uwięziona była 42-latka. Strażacy musieli użyć specjalistycznych nożyc hydraulicznych, aby wydostać ofiarę i przekazać załodze karetki pogotowia.

Kobieta w poważnym stanie trafiła do szpitala. Lżejsze obrażenia odniósł 30-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego, który kierował dostawczakiem.

Kierowca peugeota był trzeźwy. Od kobiety kierującej seatem, ze względu na jej stan zdrowia, pobrano krew do badań.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj