23 C
Rzeszów
wtorek, 18 czerwca, 2024

Bolesny wypadek dziecka na rowerze. Hamulec wbił się w udo

REKLAMA

Niefortunny wypadek przytrafił się chłopcu w Maćkowicach w powiecie przemyskim. Dziecko wybrało się na przejażdżkę rowerem. Nagle przewróciło się i upadło tak nieszczęśliwie, że metalowa rączka od hamulca wbiła się w jego udo.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 27 maja. Chłopiec został poważnie ranny i krwawił. Metalowa część wybiła się głęboko w ciało, powodując ogromny ból i przerażenie.

Na miejsce wezwano służby ratunkowe. Wkrótce przyjechała straż i karetka. Załoga pogotowia zajęła się małym pacjentem, ale nie mogli go od razu wsadzić do ambulansu, bo był przytwierdzony do roweru.

Na szczęście szybko poradzili sobie z problemem strażacy. Użyli specjalnych nożyc hydraulicznych. Odcięli kawałek kierownicy. Z tkwiącym w ranie pozostałym fragmentem metalu chłopiec został zabrany do szpitala. Lekarze operacyjnie usunęli ciało obce.

27 maja o godzinie 15:21 zostaliśmy zadysponowani jako wsparcie dla ZRM do zdarzenia drogowego, w którym to jadący…

Opublikowany przez Osp Maćkowice Czwartek, 27 maja 2021

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj