18.8 C
Rzeszów
niedziela, 23 czerwca, 2024

Tyle zostało z auta. Młody kierowca śmigłowcem został zabrany do szpitala

REKLAMA

Policjanci ze Strzyżowa wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w Lutczy. Volkswagenem kierował 20-latek. Nagle wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Mężczyzna odniósł obrażenia, śmigłowiec zabrał go do szpitala.

W czwartek tuż po godz. 17, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie otrzymał informację o wypadku drogowym w Lutczy, na drodze powiatowej Konieczkowa – Lutcza. Ze zgłoszenia wynikało, że volkswagen golf, pokonując zakręt, wypadł z drogi i uderzył lewym bokiem w drzewo. 

Kiedy na miejsce przybyły służby ratunkowe, niezbędne było użycie narzędzi hydraulicznych. Dopiero po rozcięciu nadwozia możliwe było udzielenie pomocy medycznej 20-letniemu mieszkańcowi powiatu brzozowskiego, który kierował golfem. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 

20-latek podróżował sam w aucie. Z uwagi na stan zdrowia nie został poddany badaniu na zawartość alkoholu przez policjantów. Pobrano od niego krew do badań.  

Policjanci apelują, by dostosować prędkość do warunków drogowych i atmosferycznych. Jest to szczególnie istotne obecnie, kiedy mamy do czynienia ze zmienną pogodą i dużymi różnicami temperatur.

Źródło: KPP Strzyżów

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj