20.6 C
Rzeszów
niedziela, 19 maja, 2024

Potrzaskane auta na A4. Dwie osoby trafiły do szpitala

REKLAMA

Wypadek w Łące na A4 pod Rzeszowem. Citroen zderzył się z renault, którego kierowca włączał się z pasa awaryjnego do ruchu i nie ustąpił pierwszeństwa.

Autostrada to miejsce, który wymaga maksymalnej rozwagi. We wtorek, 22 listopada zabrakło jej 69-letniemu kierowcy renault z powiatu łańcuckiego. Mężczyzna zatrzymał się na pasie awaryjnym. A potem postanowił ruszyć dalej w drogę. Włączając się do ruchu nie upewnił się, czy może bezpiecznie włączyć się do ruchu. Prawym pasem jechał citroen. 28-letni kierowca był kompletnie zaskoczony sytuacją. Nic nie mógł już zrobić. Doszło do zderzenia. Jego siła była ogromna. Roztrzaskane auta wirowały po drodze aż w końcu się zatrzymały. Ruch na A4 w kierunku Rzeszowa został całkowicie wstrzymany. Ruszyła akcja ratunkowa.

Okazało się, że 69-latek z renault – mieszkaniec powiatu łańcuckiego – wyszedł z kraksy bez szwanku. Mężczyzna był zakleszczony w pojeździe. Trzeba było rozcinać dach, aby go uwolnić.

Ranne zostały natomiast dwie osoby jadące citroenem. Kierowca (mieszkaniec powiatu krośnieńskiego) oraz jego 20-letnia pasażerka. Oboje trafili do szpitala.

Sprawę wypadku bada policja.

Zobacz też:

Poszerzą fatalny odcinek S-19

Walka o życie w świecie dzikich zwierząt na oczach kierowców

Senior wjechał autem w sklep

Komunikat policji w sprawie wypadku

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj