23.9 C
Rzeszów
niedziela, 19 maja, 2024

Wypadek w Jamnicy. Z auta nic nie zostało. Zginął młody kierowca

REKLAMA

Tragiczny wypadek w Jamnicy na drodze między Stalową Wolą a Tarnobrzegiem. Dachował osobowy volkswagen. Z auta nic nie zostało. 19-letni kierowca nie miał żandych szans. Zginął na miejscu.

– Usłyszałem potworny huk. Natychmiast chwyciłem za telefon i wezwałem pomoc – opowiadał reporterom na miejscu mieszkający w pobliżu mężczyzna.

#1 03.01.2021 r. godz. 18:22 – zadysponowanie do wypadku drogowego w Jamnicy. Samochód jadący od strony Tarnobrzeg w…

Opublikowany przez Ochotnicza Straż Pożarna w Grębowie Niedziela, 3 stycznia 2021

Dramat rozegrał się w niedzielę, 3 stycznia około godz. 18.20. Samochód wypadł z drogi na zakręcie. Wpadł na drzewo, a potem dachował. Siła zderzenia była tak ogromna, że z auta wypadł silnik.

Z rozerwanego pojazdu sączyło się paliwo. Strażacy przedzierając się do ofiary, musieli szybko zabezpieczyć wrak, aby nie doszło do pożaru. Po rozcięciu blach wydobyli młodzieńca, ale szans na ratunek nie było. Kierowca doznał rozległych obrażeń, zmarł na miejscu. Jechał sam.

Przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśni śledztwo.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj