28 C
Rzeszów
piątek, 19 lipca, 2024

Wypadek na wiadukcie. Trzy osoby ranne

REKLAMA

Warunki jazdy zimowe. Nawet jeśli asfalt wydaje się czysty i suchy, na wiaduktach może być ślizgawka. W Jamnicy w powiecie tarnobrzeskim, w takim miejscu we wtorek rano doszło do poważnego wypadku. W wyniku zderzenia mercedesa sprintera i hondy ranne zostały trzy osoby.

Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 871 w Jamnicy (gmina Grębów). Służby ratunkowe o zdarzeniu zostały powiadomione po godz. 7.

Wstępnie ustalono, że 22-letni kierowca mercedesa sprintera, jadąc od Stalowej Woli, zjechał na przeciwległy pas jezdni i zderzył się z osobową hondą. W mercedesie podróżował jeszcze 41-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego. Obaj mężczyźni zostali ranni. 47-letnia kobieta kierująca hondą została uwolniona z zakleszczonego pojazdu.

Wszyscy uczestnicy zostali przetransportowani do szpitali w Tarnobrzegu, Stalowej Woli i Sandomierzu.

Ustalono, że kierowca mercedesa był trzeźwy. Policjanci ustalają okoliczności i przebieg tego zdarzenia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj