15.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Kierowca wiózł narkotyki. Doprowadził do wypadku

REKLAMA

23-latek pędził jak szalony. Na prostej drodze doprowadził do groźnego wypadku. Swoim audi zderzył się z dwoma samochodami. Dwie ranne osoby zostały zabrane do szpitala. Sprawca kraksy trafił na 3 miesiące do aresztu. Okazało się, że posiadał duże ilości narkotyków.

Do kraksy doszło w niedzielę wieczorem w Jabłonicy Polskiej w powiecie brzozowskim. Miejsce wypadku wyglądało jak pobojowisko: wokół porozrzucane rozbite auta.

Policjanci ustalili, że kierowca audi – jadąc od strony miejsca Piastowego w kierunku Domaradza – na prostym odcinku, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w bok jadącego z naprzeciwka forda focusa. Siła uderzenia była tak duża, że ford wpadł do rowu.

Po zderzeniu z fordem, audi bez jednego koła, w niekontrolowany sposób nadal przemieszczało się po drodze i uderzyło w jadące z naprzeciwka renault. W wyniku zderzenia, renault zostało zepchnięte na pobocze, a audi, po przejechaniu jeszcze około trzydziestu metrów, zatrzymało się na barierach energochłonnych.

W wyniku tego zdarzenia, obrażeń doznały osoby podróżujące fordem focusem. Kierowca i jego pasażerka zostali przetransportowani karetką do szpitala.

Policjanci sprawdzili trzeźwość kierowców. Byli trzeźwi. Jednak w trakcie wykonywania czynności, okazało się, że 23-latek z audi posiadał przy sobie różnego rodzaju środki odurzające. Mężczyźnie została pobrana krew do badań, aby sprawdzić, czy nie był pod wpływem środków odurzających. Zrobiono także przeszukanie w jego domu. Tam ujawniono dalsze zakazane substancje. W sumie podejrzany posiadał 0,5 kg różnego rodzaju środków odurzających.

Sąd w Brzozowie aresztował 23-latka na okres 3 miesięcy.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj