-1 C
Rzeszów
czwartek, 30 listopada, 2023

Tragiczny finał sezonu motocyklowego. Zginął 21-latek

REKLAMA

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w niedzielę po południu w Izdebkach. W zderzeniu dwóch motocyklistów jeden z nich poniósł śmierć na miejscu.

Do wypadku doszło w niedzielę (3/10), po godz. 15 na drodze w miejscowości Izdebki w powiecie brzozowskim. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący motocyklem marki Honda, 21-letni mieszkaniec województwa małopolskiego, jadąc od strony Przysietnicy stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się. Mężczyzna położonym motocyklem sunął po jezdni i zderzył się z drugim motocyklistą, który jechał aprillią z przeciwnego kierunku.  

W wyniku zderzenia pojazdów obydwaj motocykliści doznali obrażeń. 18-latek kierujący aprillią został przetransportowany do szpitala, natomiast pomimo przeprowadzonej reanimacji, życia 21-latka nie udało się uratować.

Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną i ustalili świadków. Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratury.

W niedzielę motocykliści zrzeszeni w różnych formalnych i nieformalnych klubach na specjalnym zlocie w Kalwarii Pacławskiej oficjalnie zakończyli tegoroczny sezon motocyklowy.

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj