23.9 C
Rzeszów
niedziela, 19 maja, 2024

Tragiczny finał sezonu motocyklowego. Zginął 21-latek

REKLAMA

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w niedzielę po południu w Izdebkach. W zderzeniu dwóch motocyklistów jeden z nich poniósł śmierć na miejscu.

Do wypadku doszło w niedzielę (3/10), po godz. 15 na drodze w miejscowości Izdebki w powiecie brzozowskim. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący motocyklem marki Honda, 21-letni mieszkaniec województwa małopolskiego, jadąc od strony Przysietnicy stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się. Mężczyzna położonym motocyklem sunął po jezdni i zderzył się z drugim motocyklistą, który jechał aprillią z przeciwnego kierunku.  

W wyniku zderzenia pojazdów obydwaj motocykliści doznali obrażeń. 18-latek kierujący aprillią został przetransportowany do szpitala, natomiast pomimo przeprowadzonej reanimacji, życia 21-latka nie udało się uratować.

Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną i ustalili świadków. Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratury.

W niedzielę motocykliści zrzeszeni w różnych formalnych i nieformalnych klubach na specjalnym zlocie w Kalwarii Pacławskiej oficjalnie zakończyli tegoroczny sezon motocyklowy.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj