20.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Bus z młodzieżą ląduje w rowie

REKLAMA

Groza na śliskiej drodze. W miejscowości Grochowe k. Mielca bus przewożący 22 osoby – w większości młodzież ze szkół ponadpodstawowych – wpadł do rowu i przewrócili się na bok.

Do wypadku doszło 30 listopada po godz. 7. Bus wykonywał kurs na trasie Tuszów Narodowy–Mielec. Pojazdem kierowała 33-latka. Na oblodzonej drodze pojazd zaczął tańczyć na drodze. Nic nie można było zrobić. Samochód zsunął się z nasypu i runął do wypełnionego wodą rowu.

Pojazdem razem z kierującą podróżowały 22 osoby – głównie młodzież szkolna w wieku 13-19 lat. Na pomoc ruszyli mieszkańcy, świadkowie i strażacy. Okazało się, że 4 dziewczyny są ranne. Karetki zabrały poszkodowane do szpitala. Na szczęście obrażenia, które odniosły nie zagrażają ich życiu.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj