6.5 C
Rzeszów
piątek, 19 kwietnia, 2024

Koszmarny wypadek w Borku Starym. Zginęli kierowca (†50) i jego córka (†17)

REKLAMA

Upiorny trzask gniecionych blach, fruwające wokół odłamki szła. Jedna chwila natychmiast przerwała życie 17-letniej pasażerki i 50-latka, który był kierowcą. Ten drogowy dramat rozegrał się 1 lipca w Borku Starym koło Rzeszowa.

Audi – w kierunku Rzeszowa – podróżowały trzy osoby z powiatu brzozowskiego. Kierowcą był 50-latek. Jego pasażerkami – 50-letni żona i 17-lernia córka. Ich auto czołowo zderzyło się z hyundaiem. Ojciec i córka zginęli na miejscu. Do szpitala w ciężkim stanie trafiła 50-letnia pasażerka audi oraz 47-latek z powiatu stalowowolskiego, który prowadził hyundaia.

Tragiczny wypadek w Borku Starym pod Rzeszowem. Około godz. 17 na zakręcie zderzyły się czołowo audi i hyundai. Na…

Opublikowany przez Wydarzenia Rzeszów/Podkarpacie Piątek, 1 lipca 2022

Na razie nie znane są bliższe okoliczności wypadku. Według wstępnych informacji policji, do tragedii doszło na zakręcie. Mundurowi przypuszczają, że kierowca audi zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do czołówki. Co było powodem? To wszystko wykaże skrupulatne śledztwo.

Droga Rzeszów-Borek Stary-Hyżne i Dynów to jedna z najgroźniejszych w powiecie rzeszowskim. Wąska, kręta, miejscami z kiepską nawierzchnią. Infrastruktura to jedno, ale błędy kierowców to drugie. Mimo, że na większość odcinków, nawet poza obszarem zabudowanym, obowiązuje 70 km/h bardzo wielu szoferów nie przestrzega limitów. Dlatego ta droga jest tak niebezpieczna. Także z tego powodu, że rzadko można spotkać tu policyjne patrole. Częsty widok radiowozu dyscyplinowałby prędkich kierowców.

Zobacz też:

Dachowali, a potem poszli do domu

Pan Dionizy (†92) zginął na przejściu. Auto pędziło 145 km/h! Kierowca usłyszał zarzuty

Wywrotka opla na A4. W środku 3 osoby

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj