24.4 C
Rzeszów
sobota, 22 czerwca, 2024

Magdalena straciła w wypadku rodziców. Sama została ciężko ranna. Trwa zbiórka na leczenie

REKLAMA

22-letni Adrian C. wracał pijany z imprezy. O świcie, 27 grudnia we wsi Blizne (pow. brzozowski) zjechał swoją hondą na przeciwny pas i staranował skodę, którą małżeństwo odwoziło do Rzeszowa na pociąg swoją ukochaną córkę. Magdalena (23 l.) została ciężko ranna, jej rodzice zginęli na miejscu.

Magdalena spędziła w rodzinnym domu pod Soliną w Bieszczadach święta, a potem chciała wrócić do Wrocławia. Tam mieszkała, skończyła studia, pracowała w hotelu, niedawno założyła też własną firmę.

Ale radosne chwile wśród bliskich, a także wszystkie plany zostały brutalnie przerwane.

Zło czaiło się na drodze. Była godz. 4:37 kiedy w skodę, którą podróżowała rodzina z ogromną prędkością wjechała honda. Auta zostały kompletnie rozbite.

Dnia 27.12.2020r. o godzinie 04:45 nasza jednostka została zadysponowana do wypadku drogowego, nieopodal naszej remizy….

Opublikowany przez Ochotnicza Straż Pożarna w Bliznem Niedziela, 27 grudnia 2020

Rodzice młodej kobiety – 60-letni tata, który kierował skodą oraz 54-letnia mama – zginęli na miejscu. W wypadku zginął też pies 23-latki. Ona sama została ciężko ranna. Doznała licznych złamań i obrażeń wielonarządowych. Najpoważniejszy jest jednak uraz czaszkowo-mózgowy.

Przez wiele dni Magdalena była utrzymywana w śpiączce farmakologicznej. Dopiero niedawno została z niej wybudzona.

– Po około 3 tygodniach otworzyła oczy, ale kontakt z nią jest bardzo płytki. Na najbliższe miesiące, jak nie lata będzie potrzebowała indywidualnych i kosztownych rehabilitacji, żeby powrócić do zdrowia – opisuje rodzina na stronach FUNDACJI Moc Pomocy.

– My siostry, rodzina i znajomi pragniemy dać Magdalenie możliwość na normalne życie po wypadku. Jest silną kobietą, walczy każdego dnia – piszą bliscy, prosząc o wsparcie. W internecie trwa zbiórka na leczenie 23-latki. Link dostępny jest TUTAJ.

Sprawcy wypadku dopiero kilka dni temu prokuratura w Brzozowie postawiła zarzuty dotyczące tragedii. Śledczy otrzymali niedawno wyniki badania krwi młodego kierowcy. Mężczyzna miał 1,17 promila alkoholu. Podejrzany 22-latek też został ranny, ale opuścił już szpital i leczy się w warunkach domowych.

Adrian C. nie przyznał się do zarzucanego mu czynu i odmówił składania wyjaśnień.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj