23 C
Rzeszów
wtorek, 18 czerwca, 2024

Wypadek w Albigowej. Ciężarówka przejechała po stopie emeryta

REKLAMA

Nietypowy wypadek w Albigowej w powiecie łańcuckim. Ciężarówka z drzewem przejechała po stopie pieszego. Poszkodowany 68-latek trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło 3 grudnia około godz. 10. Z ustaleń policjantów wynika, że samochodem ciężarowym kierował 48-letni mieszkaniec gminy Markowa. Mężczyzna cofał autem. W tym samym czasie przez jezdnię próbował przejść 68-latek. Emeryt nie zdążył umknąć sprzed kół pojazdu. Wielotonowy kolos przejechał po stopie ofiary i ją zmiażdżył.

Poszkodowany doznał bardzo bolesnego urazu. Wkrótce zajęła się nim załoga pogotowia ratunkowego. Aby pomóc ofierze i opatrzeć ranę, konieczne było rozcięcie obuwia. Rannym trafił do szpitala.

Zarówno pieszy, jak i kierowca ciężarówki, byli trzeźwi. Policjanci z Komendy Powiatowej w Łańcucie badają okoliczności zdarzenia i ustalają winnego.

303 217039

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj