10.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Kosił trawę koło stawu. Doszło do tragedii

REKLAMA

Dramatyczny wypadek w Smolniku, powiecie bieszczadzkim! 49-letni obywatel Ukrainy stracił życie na miejscu podczas koszenia trawy.

Informacje na temat tego tragicznego zdarzenia podała Powiatowa Komenda Państwowej Straży Pożarnej w Ustrzykach Dolnych. Zastęp strażaków z JRG został wezwany do Smolnika 27 czerwca w odpowiedzi na wypadek traktorzysty.

Według informacji, obywatel Ukrainy prowadzący koszenie trawy ciągnikiem w pobliżu stawu nieszczęśliwie wpadł razem z maszyną do wody i nie był w stanie się wydostać.

Ciało ofiary zostało zabezpieczone w celu przeprowadzenia badań sekcyjnych. Policja intensywnie prowadzi śledztwo w celu ustalenia szczegółowych okoliczności tego tragicznego wypadku.

To niewątpliwie straszna tragedia, która poruszyła całą społeczność Smolnika. Miejmy nadzieję, że dochodzenie pozwoli na rzetelne wyjaśnienie okoliczności tego wypadku.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj