15.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Wypadek w Soninie. Rodzeństwo przywaliła sterta żelastwa

REKLAMA

Dramatyczny wypadek w Soninie koło Łańcuta. Ciągnik, którym jechało rodzeństwo, przewrócił się, powodując obrażenia kierowcy i pasażerki. Znaleźli się pod stertą ciężkiego żelastwa.

Wszystko działo się 31 maja około godz. 7. Ciągnik marki Wladymirec jechał ze stromej skarpy. Wpadł w koleinę, a potem przewrócił się na bok.

Z ustaleń policji wynika, że maszyną jechało rodzeństwo. Kierował 64-letni mężczyzna, pasażerką była natomiast jego 51-letnia siostra. Oboje zostali zakleszczeni pośród ciężkiego żelastwa. Sami nie mogli się wydostać z powodu bolesnych złamań. Konieczna była pomoc ratowników. Poszkodowani trafili do szpitala.

Jak informują mundurowi, w momencie zdarzenia, traktorzysta był trzeźwy. Na razie nie wiadomo, co było dokładną przyczyną zdarzenia i czy mocno doświadczona maszyna była sprawna technicznie.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj