14.9 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Maszyna wciągnęła dłoń. Ranną kobietę zabrał śmigłowiec

REKLAMA

Do dramatycznego zdarzenia doszło w trakcie prac rolnych w Raniżowie w powicie kolbuszowskim. Siewnik wciągnął rękę kobiety i ciężko ją poranił.

Wszystko działo się w minioną sobotę. 62-latka razem z mężem wyjechali w pole, aby zasiać pszenicę. Używali siewnika. Jak ustalili policjanci, kobieta zbliżyła się do maszyny. Włożyła rękę. Wtedy dłoń została wciągnięta przez tryby i pokaleczona. Kończyna utknęła w maszynie. Poszkodowana bardzo krwawiła i cierpiała ogromny ból.

Jej maż wezwał natychmiast pomoc. Na miejsce przyjechali strażacy, który uwolnili rękę z siewnika. Ranną kobietą zajęli się ratownicy. Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zabrał ją do szpitala.

Pracujący na miejscu policjanci wykonali oględziny i sporządzili dokumentację fotograficzną. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Apelują też o zachowanie ostrożności podczas prac polowych.

– Każdego roku wiele osób doznaje poważnych urazów ciała podczas niewłaściwej obsługi maszyn, czy też urządzeń rolniczych. Nie zapominajmy, że każde urządzenie uruchomione mechaniczne może stanowić zagrożenie – uczulają policjanci.       

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj