15.5 C
Rzeszów
sobota, 20 lipca, 2024

Koszmarny wypadek na A4. Audi wjechało pod tira

REKLAMA

To, co zobaczyli świadkowie, było przerażające. Audi wjechało pod tira. Dach osobowego auta zwinął się w harmonijkę. Kierowca nie miał żadnych szans – zginął na miejscu. Ustalono, że ofiarą jest 39-letni mieszkaniec Rzeszowa.

Dramat rozegrał się 6 lutego około godz. 21. Osobowe audi pędziło w kierunku Tarnowa. W okolicach Paszczyny w powiecie dębickim doszło do zderzenia.

Z nieznanych powodów osobówka najechała na tył ciężarówki. Siła zderzenia była ogromna. Audi wbiło się pod naczepę. Jego kabina została całkowicie zmiażdżona. Dach zwinął się w harmonijkę.

Aby dostać się do ofiary, konieczna była pomoc strażaków. Szans na ratunek jednak nie było. Kierowca jechał sam. Zginął na miejscu. Ofiarą jest 39-letni mieszkaniec Rzeszowa.

Kierowca ciężarówki, 36-letni obywatel Ukrainy, nie ucierpiał w zdarzeniu, był trzeźwy.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj