23.9 C
Rzeszów
niedziela, 19 maja, 2024

Pijany dziadek rozbił auto! Naraził siebie, córkę i wnuki

REKLAMA

Oto zgubne skutki picia alkoholu. 54-latek wiózł córkę i troje wnuków. Jego auto zjechało do rowu, a potem uderzyło w drzewo. Mężczyzna został ranny i trafił do szpitala. W szpitalu znalazł się także roczny chłopczyk.

Do wypadku doszło we wtorek, 26 kwietnia około godz. 22. Rodzina jechała renault thalia. W miejscowości Opacionka w powiecie dębickim, samochód na zakręcie zjechał z drogi, stoczył się do głębokiego rowu i rozbił na drzewie.

Na miejscu interweniowali strażacy, policjanci, przyjechało też kilka karetek pogotowia.

Kierowca z obrażeniami głowy trafił do szpitala. Okazało się, że 54-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego jest pijany. Miał ponad promil alkoholu w organizmie.

W zdarzeniu ucierpiał także wnuk mężczyzny. Roczny chłopczyk został zabrany do szpitala w Rzeszowie. Jego życiu na szczęście nie zagraża niebezpieczeństwo.

Medycy opatrzyli mamę chłopczyka. 26-letnia kobieta została wkrótce wypisana do domu. Pozostałej dwójce jej dzieci w wieku 3 i 7 lat nic się nie stało.

Sprawę wypadku bada komisariat w Brzostku.

W dniu 26.04.2022 doszło do zdarzenia drogowego w miejscowości Opacionka gdzie samochód osobowy Renault Thalia uderzył w…

Opublikowany przez Ochotnicza Straż Pożarna Brzostek Środa, 27 kwietnia 2022

Zobacz też:

BLIKOWA oszustka. Stała pod bankomatem w peruce

Postanowił rozliczyć się z dziewczyną. Teraz czeka go sąd

To najnowocześniejsza taka klinika w Polsce! Przyspieszy diagnozy, zwiększy szanse chorych na raka

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj