14.4 C
Rzeszów
niedziela, 24 września, 2023

Pijany dziadek rozbił auto! Naraził siebie, córkę i wnuki

REKLAMA

Oto zgubne skutki picia alkoholu. 54-latek wiózł córkę i troje wnuków. Jego auto zjechało do rowu, a potem uderzyło w drzewo. Mężczyzna został ranny i trafił do szpitala. W szpitalu znalazł się także roczny chłopczyk.

Do wypadku doszło we wtorek, 26 kwietnia około godz. 22. Rodzina jechała renault thalia. W miejscowości Opacionka w powiecie dębickim, samochód na zakręcie zjechał z drogi, stoczył się do głębokiego rowu i rozbił na drzewie.

Na miejscu interweniowali strażacy, policjanci, przyjechało też kilka karetek pogotowia.

Kierowca z obrażeniami głowy trafił do szpitala. Okazało się, że 54-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego jest pijany. Miał ponad promil alkoholu w organizmie.

W zdarzeniu ucierpiał także wnuk mężczyzny. Roczny chłopczyk został zabrany do szpitala w Rzeszowie. Jego życiu na szczęście nie zagraża niebezpieczeństwo.

Medycy opatrzyli mamę chłopczyka. 26-letnia kobieta została wkrótce wypisana do domu. Pozostałej dwójce jej dzieci w wieku 3 i 7 lat nic się nie stało.

Sprawę wypadku bada komisariat w Brzostku.

W dniu 26.04.2022 doszło do zdarzenia drogowego w miejscowości Opacionka gdzie samochód osobowy Renault Thalia uderzył w…

Opublikowany przez Ochotnicza Straż Pożarna Brzostek Środa, 27 kwietnia 2022

Zobacz też:

BLIKOWA oszustka. Stała pod bankomatem w peruce

Postanowił rozliczyć się z dziewczyną. Teraz czeka go sąd

To najnowocześniejsza taka klinika w Polsce! Przyspieszy diagnozy, zwiększy szanse chorych na raka

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA