14 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Tyle zostało z citroena. Autem kierował 19-latek

REKLAMA

Wypadek na trasie Dachnów-Cieszanów w powiecie lubaczowskim. Auto roztrzaskało się na drzewie. Samochodem kierował 19-latek. Trafił do szpitala.

Do wypadku doszło 4 września, przed godz. 15, na trasie Dachnów-Cieszanów w powiecie lubaczowskim. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący citroenem 19-letni mieszkaniec gminy Cieszanów, na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem. Zjechał z jezdni, wjechał do rowu i uderzył w drzewo. Mężczyzna był zakleszczony w samochodzie i dopiero interwencja strażaków pozwoliła mu się z niego wydostać.

19-letni kierowca citroena karetką pogotowia został przewieziony do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że był trzeźwy. Młody kierowca  za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym stracił swoje prawo jazdy.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj