18.8 C
Rzeszów
niedziela, 23 czerwca, 2024

Przerwany mecz przez zderzenie zawodników. Rannego bramkarza do szpitala zabrał śmigłowiec

REKLAMA

Podczas meczu w Horyńcu-Zdroju w powiecie lubaczowskim doszło do groźnego zderzenia piłkarzy. Na miejsce przyjechały dwie karetki. Przyleciał też śmigłowiec ratowniczy, który zabrał do szpitala najbardziej poszkodowanego bramkarza.

Wszystko działo się w niedzielę, 27 czerwca. W Horyńcu-Zdrój był rozgrywany mecz ligowy między KS Zdrój Horyniec a LKS Start Lisie Jamy. Podczas drugiej połowy, w 65 minucie spotkanie, grę trzeba było nagle przerwać. A wszystko przez dramatyczny wypadek na boisku.

Napastnik Lisich Jam Szymon Furgała zderzył się z wybiegającym do piłki bramkarzem Horyńca-Zdrój Jakubem Młodzińskim. Obaj mężczyźni upadli na murawę.

Okazało się, że obrażeni są poważne i potrzebne będzie pogotowie. Na miejsce przyjechały dwie karetki. Jedna z nich zabrała piłkarza Lisich Jam do szpitala w Lubaczowie. Bramkarz doznał groźnego urazu głowy. Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportował go szybko do kliniki w Rzeszowie.

– Chłopakom życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Trzymamy kciuki za Kubę, sercem jesteśmy przy Kubie i jego rodzinie – napisali koledzy z klubu na Facebooku.

Piłka zeszła na dalszy plan… Dzisiejszy mecz został przerwany w 65 minucie przy stanie 2:1 dla naszej drużyny. Doszło…

Opublikowany przez KS ZDRÓJ Horyniec-Zdrój Niedziela, 27 czerwca 2021

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj