15.5 C
Rzeszów
sobota, 20 lipca, 2024

Tragedia na dworcu. 46-letni Tomasz zginął pod kołami pociągu

REKLAMA

Dramat na dworcu w Ropczycach. 46-letni Tomasz zginął pod kołami pociągu. Jak doszło do tego koszmarnego wypadku?

Wszystko działo się we wtorek 27 grudnia. Dochodziła godzina 13. Mężczyzna mieszkał niedaleko i znalazł się na terenie stacji. To rozległy teren. Ludzi można tu spotkać tylko, kiedy wysiadają lub wsiadają do pociągu.

Z ustaleń policjantów wynika, że 46-latek usiadł na peronie i opierał się o wagon pociągu towarowego, który zatrzymał się na stacji.

– Kiedy pociąg ruszył, mężczyzna osunął się pod jego koła. 46-letni mieszkaniec gminy Ostrów poniósł śmierć na miejscu – czytamy w komunikacie prasowym Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach.

Dokładne okoliczności wypadku wyjaśniają śledczy.

Tragedią wstrząśnięci są mieszkańcy. Tragicznie zmarły mężczyzna był kawalerem i mieszkał z matką. – Długo pracował za granicą. Spokojny, miły człowiek. To straszne, jak okropna spotkała go śmierć – mówi poruszona dramatem kobieta z miejscowości.

Zobacz też:

Wymuszone zderzenie. Cztery osoby trafiły do szpitala. Wśród rannych – dzieci!

Z komina buchał ogień. Dziadek i wnuczka potrzebowali pomocy. Wtedy pojawili się oni!

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj