16.2 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Tragedia na al. Sikorskiego. Pod kołami ciężarówki zginął 75-letni rowerzysta

REKLAMA

Drogowy dramat na al. Sikorskiego w Rzeszowie. Pod kołami ciężarówki zginął 75-letni rowerzysta.

Wtorek, 15 marca, południe. Jedno z najbardziej ruchliwych skrzyżowań w mieście. Samochody stoją w korach. Poruszają się w żółwim tempie i kierowcy dopiero jak dojeżdżają do ronda, widzą zablokowany pas, na którym jest rozłożony niebieski parawan z napisem POLICJA. Dopiero wtedy do wszystkich dociera, że tu wydarzyła się tragedia. Ktoś zginął.

Wypadek wydarzył się przed południem na skrzyżowaniu al. Powstańców Warszawy i Sikorskiego. Z ustaleń policjantów wynika, że 46-latek kierujący ciężarowym volvo z naczepą, skręcają z al. Powstańców Warszawy w kierunku Tyczyna potrącił rowerzystę.

Rowerzysta poruszał się ścieżką rowerową od ul. Rejtana i według wstępnych relacji świadków, nagle wjechał na pas ruchu. W wyniku potrącenia 75-letni mieszkaniec Rzeszowa kierujący rowerem, zginął na miejscu. Kierowca samochodu ciężarowego, mieszkaniec powiatu strzyżowskiego, był trzeźwy.

Na razie nie wiadomo, kto ponosi odpowiedzialność za wypadek. Sprawę szczegółowo badają policja i prokuratura.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj