14.9 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Nietypowy wypadek na A4. Pasażer wypadł z bagażnika busa

REKLAMA

Zabrakło dla niego miejsca w rejsowym busie i podróż odbywał w…bagażniku. Ale prawdziwy pech dopiero nastąpił. 32-letni Mołdawianin przypadkowo otworzył drzwi i wypadł z pędzącego pojazdu. Do tego nietypowego wypadku doszło na A4 pod Łańcutem.

Wszystko działo się w piątek (28/05) po północy. Autostradą A4 pędził pasażerski bus, którym podróżowali obywatele Mołdawii. Auto miało 9 miejsc i wszystkie były zajęte. 10 pasażer podróżował w bagażniku. W trakcie jazdy spał. Nagle jednak przebudził się. Prawdopodobnie nie świadomie chwycił za klamkę i drzwi się otworzyły. 32-latek wypadł przy pełnej prędkości. Kierowca natychmiast zorientował się, że doszło do wypadku. Zatrzymał się i wezwał pomoc.

Poszkodowany doznał bardzo poważnych obrażeń. Karetka zabrała go do szpitala.

– Prowadzimy postępowanie. Wyjaśniane są dokładne okoliczności tego wypadku – mówi sierżant sztabowy Wojciech Gruca, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj