18.8 C
Rzeszów
niedziela, 23 czerwca, 2024

Koszmarny wypadek na motocyklu. Wszystko nagrała kamera

REKLAMA

Ten film powinien zobaczyć każdy kierowca. O wypadek naprawdę nietrudno. Jedna sekunda nieuwagi może przesądzić o śmierci, albo zrujnowanym zdrowiu. Nagranie z przerażającej kraksy w Miejscu Piastowym pod Krosnem trafiło do sieci. Chyba tylko cud sprawił, że motocyklista przeżył to zderzenie.

Do dramatycznego zdarzenia doszło w piątek 9 lipca około godz. 17.30. Na ul. Krośnieńskiej w Miejscu Piastowym trzech motocyklistów wyprzedziło samochód z kamerką. Ludzie na swoich ścigaczach zaczęli nabierać prędkości, widząc przed sobą pusty pas. Pierwszy z grupy podniósł nawet przednie koło swojej maszyny. I nagle uderzenie! Motocykl wyleciał w powietrze razem ze swoim kierowcą, który znalazł się na poboczu. Świadkowie ruszyli na ratunek. – „Po zdarzeniu motocyklista reagował na bodźce oraz sprawiał wrażenie że nic mu nie jest. Do momentu przyjazdu ambulansu leżał na poboczu. Później przez ok. 30 min przebywał w ambulansie”. – czytamy w opisie filmu.

Motocyklista zderzył się z seatem. Auto prowadził 56-latek. Wyjeżdżał z bocznej ulicy Szkolnej i skręcał w lewo w główną drogę, którą mknęli motocykliści. Wcześniej seat został przepuszczony przez samochody stojące na jednym pasie ruchu w korku. Możliwe, że z tego powodu szofer miał utrudnioną widoczność. Według policji to kierowca samochodu nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście i doprowadził do zderzenia.

– 32-letni kierujący jednośladem z poważnymi obrażeniami został przetransportowany do krośnieńskiego szpitala. Uczestnicy byli trzeźwi – informuje aspirant sztabowy Paweł Buczyński, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Krośnie.

Policjanci wykonali oględziny i sporządzili dokumentację, która pozwoli na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności wypadku.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj