22 C
Rzeszów
środa, 19 czerwca, 2024

Małżeństwo z Rzeszowa pojechało po truskawki. Doszło do tragedii

REKLAMA

Wielka tragedia małżeństwa z Rzeszowa. Pojechało po truskawki do województwa świętokrzyskiego. Nagle ich auto uderzyło w drzewo. Życia 54-letniego kierowcy nie udało się uratować.

Małżeństwo przyjechało po towar. Drogowy dramat rozegrał się 11 czerwca około godz. 2 w nocy w miejscowości Okalina Kolonia koło Opatowa. Na drodze krajowej nr 9 dostawczy volkswagen crafter z nieznanych przyczyn zjechał na pobocze. Auto wpadło do rowu i z wielką siłą uderzyło w drzewo. Kabina auta została zmiażdżona. 54-letni kierowca był zakleszczony. Aby uwolnić go z szoferki, strażacy musieli użyć hydraulicznych narzędzi.

Niestety, życia mężczyzny nie udało się uratować, po chwili lekarz stwierdził zgon. 50-letnia żona ofiary została lekko ranna. Opatrzono ją na miejscu. Kobieta nie wymagała pobytu w szpitalu.

Sprawę wypadku bada policja.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj