28 C
Rzeszów
piątek, 19 lipca, 2024

Wypadek pod Sanokiem. Lamborghini warte fortunę zamienione w szrot

REKLAMA

W kabinie poduszki powietrzne zwisały otwarte. Tylny zderzak oderwany i skrzywione koło. Niegdyś luksusowy samochód sportowy został kompletnie zniszczony w miejscowości Załuż pod Sanokiem. Lamborghini podróżowały dwie osoby. Opuścił wrak o własnych siłach. Poszkodowanymi zajęli się ratownicy pogotowia.

Sportowe lamborghini to najdroższe samochody świata. Nawet 10-letnie i starsze modele kosztują 200 tysięcy euro (900 tys. zł). Rozbite „lambo” pod Sanokiem nie jest już tyle warte. Sądząc po zdjęciach – pojazd po tak poważnej kraksie – prawdopodobnie nie będzie nadawał do naprawy.

Do wypadku doszło w piątek wieczorem. Z ustaleń policji wynika, że samochód wypadł z drogi na zakręcie. Auto znalazło się w rowie i zatrzymało na krzakach.

Samochodem podróżowały dwie osoby. Kierowca i pasażer wydostali się z rozbitego samochodu o własnych siłach. Pasażerowi nic poważnego się nie stało i nie wymagał hospitalizacji. Szofer został zabrany do szpitala.

Sprawę zdarzenia drogowego bada policja.

Opublikowany przez OSP KSRG Sanok – Olchowce Piątek, 13 sierpnia 2021

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj