15 C
Rzeszów
poniedziałek, 2 października, 2023

Kraksa na skrzyżowaniu: karetka, osobówka i motocykl

REKLAMA

Karetka, osobówka i jeszcze motocykl. Na skrzyżowaniu w Baryczce powiało grozą. Kobieta, kierująca osobówką, a także dwóch pracowników pogotowia trafili z obrażeniami do szpitala. Szczęście miała tylko para, która zaliczyła wywrotkę na motocyklu. Z kraksy wyszli bez szwanku.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godz. 11, na drodze krajowej nr 19 w Baryczce. Jak ustalili policjanci, ambulans pędził na sygnale w kierunku Brzozowa. Najechał na tył skręcającego w lewo nissana primery.

59-letnia mieszkanka powiatu strzyżowskiego, jadąca nissanem została zabrana do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Pomocy medycznej wymagali również jadący karetką mieszkańcy powiatu brzozowskiego – 56-letni kierowca karetki i 61-letni sanitariusz. Także zostali przewiezieni do szpitala.

W zdarzeniu uczestniczył także motocykl. 48-letni kierowca triumpha wjechał na skrzyżowanie w chwili zderzenia. Zahamował gwałtownie i przewrócił maszynę. Na szczęście jemu oraz jego pasażerce nic się nie stało. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

Droga w miejscu wypadku była zablokowana przez kilka godzin. Wyjaśnieniem okoliczności zdarzenia zajmują się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie.    

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA