23.9 C
Rzeszów
niedziela, 19 maja, 2024

Kraksa na skrzyżowaniu: karetka, osobówka i motocykl

REKLAMA

Karetka, osobówka i jeszcze motocykl. Na skrzyżowaniu w Baryczce powiało grozą. Kobieta, kierująca osobówką, a także dwóch pracowników pogotowia trafili z obrażeniami do szpitala. Szczęście miała tylko para, która zaliczyła wywrotkę na motocyklu. Z kraksy wyszli bez szwanku.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godz. 11, na drodze krajowej nr 19 w Baryczce. Jak ustalili policjanci, ambulans pędził na sygnale w kierunku Brzozowa. Najechał na tył skręcającego w lewo nissana primery.

59-letnia mieszkanka powiatu strzyżowskiego, jadąca nissanem została zabrana do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Pomocy medycznej wymagali również jadący karetką mieszkańcy powiatu brzozowskiego – 56-letni kierowca karetki i 61-letni sanitariusz. Także zostali przewiezieni do szpitala.

W zdarzeniu uczestniczył także motocykl. 48-letni kierowca triumpha wjechał na skrzyżowanie w chwili zderzenia. Zahamował gwałtownie i przewrócił maszynę. Na szczęście jemu oraz jego pasażerce nic się nie stało. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

Droga w miejscu wypadku była zablokowana przez kilka godzin. Wyjaśnieniem okoliczności zdarzenia zajmują się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie.    

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj