24 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Wypadek i pożar w Darowicach. Trzy nastolatki uciekły śmierci

REKLAMA

Wypadek i pożar w Darowicach pod Przemyślem. Trzy nastolatki uciekły śmierci. Wydostały się z rozbitego wraku, nim ten zamienił się kulę ognia!

Do groźnego zdarzenia doszło w nocy 5 na 6 listopada w Darowicach pod Przemyślem. Volkswagenem polo kierowała 18-latka. Jej pasażerkami były siostra (17 l.) i kuzynka (18 l.).

Wypadek i pożar w Darowicach
Wypadek i pożar w Darowicach | Fot. Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu

Z ustaleń policji wynika, że na zakręcie, prawdopodobnie w wyniku nadmiernej prędkości, auto wypadło z drogi. Ścięło dwa młode drzewa i koziołkowało, zatrzymując się w bagnistym rowie.

Rozbity samochód zaczął się palić. Na szczęście ranne dziewczyny zdołały wydostać się z pojazdu o własnych siłach. Zdążyły w samą porę, bo wkrótce pojazd całkowicie zajął się ogniem i całkowicie spłonął.

– Strach i groza pomyśleć, co by się stało gdyby wskutek np. deformacji nadwozia, opuszczenie zaklinowanego pojazdu nie było możliwe – mówią ratownicy z pogotowia.

Poszkodowane nastolatki trafiły do szpitala w Przemyślu – najmłodszą z nich zajęli się lekarze z oddziału chirurgii dziecięcej.

Jak informuje policja, kierująca autem 18-latka była trzeźwa. Zatrzymano jej prawo jazdy.

Pożar samochodu

Pożar samochodu, zwłaszcza po wypadku, to bardzo groźna sytuacja. Nawet jeśli pojawia się na początku tylko małym dym, wkrótce ogień może rozwinąć się szalonym tempie i ogarnąć cały pojazd. Dlatego tak ważne jest, aby jak najszybciej opuścić wrak i odsunąć się na bezpieczną odległość.

Wypadek i pożar w Darowicach
Wypadek i pożar w Darowicach | Fot. Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu

Zobacz też:

Z tłuczkiem i nożem na ratowników. Cios zatrzymał tablet

Tragedia w zakładzie w Gorzycach. Zginął 37-latek

Dramat na przejściu przy dworcu PKS. Zginęła emerytowana nauczycielka

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj