12.3 C
Rzeszów
czwartek, 13 czerwca, 2024

Wypadek cysterny na A4. Dlaczego kierowca wypadł z trasy?

REKLAMA

W środę (23/06) do groźnego zdarzenia doszło na A4 pod Dębicą. Ciężarówka-cysterna jadąca w kierunku Rzeszowa nagle przebiła bariery, wypadła z trasy i rozbiła się na betonowym przepuście.

Kabina samochodu została poważnie uszkodzona. Szofer trafił do szpitala. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Samochodem kierował obywatel Ukrainy, ale pojazd był zarejestrowany w Polsce. Policja podejrzewa, że szofer zasnął. Okoliczności wyjaśni prowadzone postępowanie.

Policjanci przypominają, że przed każdą podróżą należy wypocząć. Szczególnie jest to ważne w przypadku, kiedy mamy do pokonania duży dystans – podkreślają mundurowi.

27/2021 W dniu dzisiejszym tj. 23.06 o godzinie 10:23 zostajemy zadysponowani do zdarzenia na autostradzie A4 521 km kierunek Rzeszów z udziałem samochodu ciężarowego.

Opublikowany przez OSP KSRG Żyraków Środa, 23 czerwca 2021

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj