10.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Jechali do pracy na Podkarpacie. Na A4 spotkała ich śmierć

REKLAMA

Ogromny dramat na A4. Pod Tarnowem rozbił się bus z ekipą 6 pracowników budowlanych, którzy jechali o świecie do pracy na Podkarpacie. 4 z nich zginęło na miejscu!

Wypadek wydarzył się 22 lutego na autostradzie A4 (483 kilometr) na wysokości miejscowości Łętowice w powiecie tarnowskim.

Jak wynika z ustaleń policjantów, tuż po godzinie 6 kierujący fiatem ducato uderzył w tył naczepy jadącego przed nim tira, a następnie bus wpadł na barierki.

– W wyniku zdarzenia cztery osoby jadące busem zginęły. Piąta osoba w ciężkim stanie została zabrana przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Szósta ofiara trafiła do szpitala karetką – relacjonuje asp. sztab. Paweł Klimek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.

Jak ustaliliśmy, busem podróżowała ekipa pracowników budowlanych z powiatu oświęcimskiego w woj. małopolskim. Jechali do pracy na Podkarpacie.

Do wypadku doszło na drodze prowadzącej w kierunku Rzeszowa. Trasa na wiele godzin została zablokowana. – To wyglądało koszmarnie. Przód busa był zmiażdżony jak puszka. Na wystrzelonych poduszkach widziałem krew. Współczuje rodzinom ofiar. To straszna tragedia – mówi dla portalu Inres24 pan Jerzy, którzy przejeżdżał obok kilka minut po wypadku.

386 40568
Z busa nic nie zostało | Fot. KMP Tarnów
386 40567
Zginął kierowca i trzech pasażerów | Fot. KMP Tarnów
386 40569
Przyczyny wypadku wyjaśnia policja | Fot. KMP Tarnów
wypadek a4

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj