20.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Dramatyczna przejażdżka bryczką. 4 osoby ranne

REKLAMA

Miała być niezapomniana frajda i spacer bryczką. Nieoczekiwanie niedzielna przejażdżka zamieniła się w horror. Spłoszony koń wywrócił zaprzęg i ucierpieli pasażerowie, w tym dwoje małych dzieci.

Wszystko działo się 29 maja we wsi Załuże pod Lubaczowem. W trakcie przejażdżki, z nieustalonych przyczyn jedna część bryczki wypięła się i uderzyła konia w tylne nogi. Na skutek tego zdarzenia koń spłoszył się, a jadący zaprzęgiem pasażerowie wraz z woźnicą wypadli z bryczki.

Bryczką podróżowało 6 osób wraz z woźnicą. 9-letnia wnuczka woźnicy, jego 52-letni znajomy oraz 47-letnia mieszkanka gminy Cieszanów wraz z dwójką swoich dzieci w wieku 4 i 5 lat.

W zdarzeniu ucierpieli pasażerowie. Najpoważniej ranny został 52-latek. Do szpitala zabrał go śmigłowiec. Lżejszych obrażeń doznała 47-letnia kobieta wraz z dwójką dzieci w wieku 4 i 5 lat.

71-letni woźnica – mieszkaniec gminy Lubaczów i jego wnuczka nie doznali obrażeń.

Zobacz też:

Bariery wbiły się w kabinę. Kierowca i dziecko uwięzieni

Dramatyczna przejażdżka bryczką. 4 osoby ranne

Kobieta podczas dachowania wypadła z samochodu. W aucie były małe dzieci

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj