24.3 C
Rzeszów
poniedziałek, 20 maja, 2024

W wypadku BMW zginęło dwóch pasażerów. Kierowca trafił do aresztu

REKLAMA

Wypadek BMW w Półsierakowie. Aresztowano 27-latka, który prowadził auto. Usłyszał zarzut spowodowania śmiertelnego wypadku w stanie nietrzeźwości. W rozbitym samochodzie zginęło dwóch jego rówieśników.

W niedzielę kierowca bmw na ostrym zakręcie stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu, a następnie uderzył w drzewo. W zdarzeniu zginęło dwóch pasażerów auta. Obie ofiary były w wieku 27 lat.

Samochodem podróżowała grupa znajomych – w sumie cztery osoby. Do szpitala trafili kierowca i 20-letnia kobieta. Po udzielonej pomocy oboje zostali zatrzymani do wyjaśnienia. Pobrano im krew na zawartość alkoholu i niedozwolonych substancji. Po wypadku policja oboje zbadała alkomatem. Badanie wykazało wtedy u kierowcy – 0,94 promila alkoholu, a u pasażerki 1,54 promila.

27-letni kierowca bmw usłyszał zarzuty dotyczące prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz spowodowania wypadku, którego następstwem była śmierć pasażerów.

W środę – 6 kwietnia Sąd Rejonowy w Nisku zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na okres 3 miesięcy.

Zobacz:

Akcja gaśnicza zakończona odnalezieniem arsenału

Kierował ze śmiertelną dawką alkoholu. W alkomacie brakło skali

Nieodpłatna pomoc prawna, porady obywatelskie i mediacja

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj