18.8 C
Rzeszów
niedziela, 23 czerwca, 2024

Pędzili BMW i rozstrzaskali się na drzewie. Kierowca i pasażer zginęli

REKLAMA

Tragiczny wypadek w Jabłonicy Polskiej w powiecie brzozowskim. BMW z czwórką młodych ludzi roztrzaskało się na drzewie. Na miejscu zginął 22-letni kierowca i 20-letni pasażer. Dwie 20-letnie dziewczyny zostały ciężko ranne.

Dramat rozegrał się w piątek, 24 lipca, około godz. 23. Auto pędziło od strony Krosna w kierunku Domaradza. Z ustaleń policjantów wynika, że na prostym odcinku drogi, kierowca stracił panowanie nad pojazdem. Samochód wpadł na pobocze, zarył w ziemię i został wyrzucony w powietrze. Z ogromną siłą dachem uderzył w drzewo. Auto zostało całkowicie zmiażdżone. Aby wydobyć ofiary z wraku strażacy musieli rozcinać blachy karoserii.

Niestety, życia kierowcy oraz pasażera nie udało się uratować. 22 i 20-latek zginęli na miejscu. Ranne zostały dwie 20-letnie kobiety. Z licznymi obrażeniami obie trafiły do szpitala.

Sprawą wypadku bada policja oraz prokuratura.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj