25 C
Rzeszów
środa, 17 lipca, 2024

Wypadek autokaru pod Przemyślem. Są ranni

REKLAMA

Autokar uderzył w tył ciężarówki. Kilkanaście osób zostało poszkodowanych.

Do groźnego wypadku doszło 8 stycznia w Zadąbrowiu, nieopodal węzła autostradowego i zjazdu z A4 na Przemyśl. Autokar jadący z Katowic do Arłamowa uderzył w tył ciężarówki, która stała na poboczu w kolejce do granicy.

Zdarzenie wywołało masową akcję służb ratunkowych. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR. Pomocy udzielano poszkodowanym. Większość z nich odniosło powierzchowne rany i stłuczenia. Stan 4 osób był poważniejszy i zostały one zabrane do szpitala. 8 osobom udzielono pomocy na miejscu.

W sumie w autokarze jechały 52 osoby. Do celu zostało im około 40 minut drogi. Nie wiadomo co było powodem wypadku. To będzie wyjaśniać policja.

Czy wpływ mogła mieć pogoda? 8 stycznia na Podkarpaciu panuje mroźna pogoda, ale bez opadów. Droga w miejscu wypadku była czarna.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj