13.7 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

Wybuch gazu w Rzeszowie. Zmarł poparzony lokator

REKLAMA

Był potężny huk. Całym blokiem mocno zatrzęsło. Myśleliśmy, że to jakaś bomba – opowiadają mieszkańcy. Niestety, konsekwencje wybuchu gazu są tragicznie. Zmarł 37-latek, który uległ ciężkim poparzeniom.

To był niespokojny poranek 20 grudnia. O godz. 7:15 blokiem przy ul. Bohaterów Westerplatte w Rzeszowie wstrząsnął potężny wybuch. Eksplodował gaz na ostatnim, drugim piętrze.

Silny wybuch sprawił, że wyleciały wszystkie okna. W momencie wybuchu w lokalu przebywał 37-letni mężczyzna, który został zabrany do szpitala. Miał poparzone 95 procent powierzchni ciała. Jego życia nie udało się uratować, mężczyzna zmarł.

Mężczyzna wynajmował mieszkanie od dwóch tygodni. Uratowali go sąsiedzi.

– Natychmiast ruszyliśmy na pomoc. W środku ten pan leżał na łóżku, które było całe w płomieniach – opowiadali świadkowie.

Strażacy ewakuowali 16 mieszkańców. Nikt z nich nie odniósł obrażeń.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj