19.4 C
Rzeszów
sobota, 15 czerwca, 2024

Wściekłość fałszywego wnuczka. Nikt nie dał się oszukać

REKLAMA

Telefony od oszustów się urywały. Tym razem fałszywi: policjanci, wnuki, synowie i córki obdzwonili seniorów z powiatu łańcuckiego. Kilkanaście osób nie dało się nabrać. Próbę oszustwa nękani emeryci zgłosili na policję.

Do mieszkańców powiatu łańcuckiego dzwoniła kobieta podając się za policjantkę. Następnie informowała o wypadku spowodowanym przez osobę najbliższą oraz pytała o możliwość zebrania pieniędzy na adwokata. Na szczęście seniorzy nabrali podejrzeń i sami zweryfikowali informacje o wypadku, która w żadnym przypadku się nie potwierdziła.

Seniorzy zachowali czujność i nie dali się oszukać, jednak metoda wyłudzeń „na wnuczka” czy „na policjanta”, ciągle stosowana jest przez oszustów wobec osób starszych. Nie ma dnia, aby policja w regionie nie odbierała takich zgłoszeń. Dlatego zawsze należy mieć się na baczności!

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj