6.5 C
Rzeszów
niedziela, 21 kwietnia, 2024

Wsadzili psa do policyjnej budy

REKLAMA

A ten biedaczek, co przeskrobał? Spokojnie! Był grzeczny, potulny i bardzo zagubiony. To, że znalazł się w części radiowozu przeznaczonej do przewożenia niebezpiecznych opryszków było jedynym wyjściem, aby mu pomóc.

Niecodzienną akcję przeprowadzili policjanci z Gorzyc w powiecie tarnobrzeskim. Podczas patrolu zauważyli błąkającego się bez opieki psiaka. Kundelek nie posiadał obroży, był wystraszony, zziębnięty i głodny.

Stróże prawa pokazali, że mają gołębie serca.

Zabrali psa do radiowozu. Piesek na chwilę zadomowił się w tzw. budzie, części samochodu przeznaczonej do przewozu zatrzymanych. Było to dobre rozwiązanie, bo dzięki temu bidulek mógł się ogrzać. Dostał wodę i jedzenie. Potem mundurowi zawieźli kundelka do placówki, która w imieniu gminy troszczy się takimi zwierzakami.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj